Realapps.dk RSS feed Thu, 20 Jul 2017 14:38:46 CEST Her får du en hurtig oversigt over de nyeste filer and artikler på Realapps.dk Min-mac.dk http://realapps.dk/ Antivirus til din Android enhed http://realapps.dk/nyheder/antivirus-til-din-android-enhed <p>Undgå malware på din Android enhed med AVG Antivirus.</p> Anti-Virus Free til Android http://realapps.dk/apps/android/systemværktøjer/anti-virus-free-til-android <p>Antivirus beskyttelse til Android smartphone</p> Undgå virus i din tro følgesvend - mobilen http://realapps.dk/nyheder/undgå-virus-i-din-tro-følgesvend-mobilen <p>Af <a href="http://iekspert.dk/">iEkspert.dk</a></p> <p><strong>En god tommelfingerregel er: Kan dimsen gå på nettet, så kan den misbruges af andre mennesker med tvivlsomme motiver. Og når alt kommer til alt, så er mobilen – og alle dens digitale fætre og kusiner – blot maskiner, der har brug for vedligehold en gang imellem. Her får du gode råd – og også et par links – der hjælper med det.</strong></p> De bedste apps til din laptop http://realapps.dk/nyheder/de-bedste-apps-til-din-laptop <p>Læs mere om de apps som vi anbefaler, at du installerer på din laptop eller bærbare computer - de er alle gratis at anvende.</p> Chili Android Security http://realapps.dk/apps/android/systemværktøjer/chili-android-security <p>Beskyt din Android mobil!</p> BitDefender Mobile Security http://realapps.dk/apps/android/systemværktøjer/bitdefender-mobile-security <p>Omfattende sikkerheds-app til Android smartphone</p> Netflix Appen http://realapps.dk/apps/android/browsere/netflix-appen <p>Opleve Netflixs filmunivers på din iPhone eller iPad.</p> F-Secure Mobile Security http://realapps.dk/apps/android/systemværktøjer/f-secure-mobile-security <p>Sikkerhed til din mobil!</p> Kaspersky Mobile Security http://realapps.dk/apps/android/systemværktøjer/kaspersky-mobile-security <p>Antivirus til din smartphone!</p> Zerved (iPhone) http://realapps.dk/apps/apple/shopping/zerved-iphone <p>Med Zerved på din mobil bestiller og betaler du drikkevarer, mad og entrébilletter med få tryk på skærmen.</p> Zerved http://realapps.dk/apps/android/blandede/zerved <p>Med Zerved kan du bestille og betale drikkevarer, mad og entrébilletter direkte med din smartphone.</p> BullGuard Mobile Security http://realapps.dk/apps/android/systemværktøjer/bullguard-mobile-security <p>Sikkerhed til din Android smartphone</p> Blueprint 3D http://realapps.dk/apps/apple/underholdning/blueprint-3d <p>Træt af traditionelle puslespil? Så se om du kan gennemskue de forskellige 3D Blueprints.</p> 3D Brain http://realapps.dk/apps/apple/underholdning/3d-brain <p>Udforsk din hjerne i 3D.</p> Monkey Tube - Børnenes egen Tv kanal http://realapps.dk/apps/apple/underholdning/monkey-tube-børnenes-egen-tv-kanal <p>Børns indgang til alt det gode indhold på YouTube</p> Fortællinger om Bærfolket http://realapps.dk/apps/apple/underholdning/fortællinger-om-bærfolket <p>Mangler du en godnat historie? Så fortæl den om Bærfolket.</p> Den Glade Viking http://realapps.dk/apps/apple/livsstil/den-glade-viking <p>Hold dig opdateret med hvad der sker på Den Glade Viking Horsens</p> Microsoft Office 365 Home Premium http://realapps.dk/nyheder/microsoft-office-365-home-premium <p>Den nyeste version af Office 365.</p> Logitech Mini Boombox - Trådløse højtalere for iPod http://realapps.dk/nyheder/logitech-mini-boombox-trådløse-højtalere-for-ipod <html /> Keynote til iPhone eller iPad http://realapps.dk/apps/apple/værktøjer/keynote-til-iphone-eller-ipad <p>Lav lyn hurtige powerpoints på din iPhone eller iPad</p>